Salon Materacy SPOKOJNY SEN to sklep oferujący łóżka oraz materace dla miłośników luksusowego wypoczynku i komfortowego snu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie oraz doborze materacy dla klientów, którym postanowiliśmy się z Państwem podzielić.

Bardzo częstym   kryterium wyboru jest cena. Wydawało by się, że czym droższy materac tym jest on dla nas lepszy, a tak nie koniecznie musi być. Każdy materac ma swoje wady i zalety, dlatego do jego wyboru należy podejść bardzo indywidualnie. Bardzo ważna jest możliwość wypróbowania materaca przed zakupem, ponieważ to właśnie przed zakupem należy określić jego twardość, elastyczność, rodzaj stelaża na którym będzie pracował - od tego zależy jak wygodny i zdrowy będzie nasz sen. Rola sprzedawcy w tej sytuacji jest bardzo istotna, bowiem to on powinien ocenić prawidłowe ułożenie kręgosłupa i jego dobre podparcie i to on powinien nam doradzić odpowiedni materac i stelaż oraz inne akcesoria.

Zakres wiedzy z dziedziny materacy ciągle jest poszerzany o kolejne nowości - lepsze materiały, bardziej ergonomiczne konstrukcje. Zmienia się również podejście medycyny na temat zdrowego snu.Cała ta wiedza płynie jednak bardzo ograniczonym strumieniem  do ogólnej świadomości przyszłych odbiorców, dlatego szczególną rolę mają tutaj do odegrania specjalistyczne salony materacy, które będą w stanie zaspokoić Państwa potrzebę informacji, jak i praktycznie pokazać zalety poszczególnych rozwiązań. 

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom dbamy o wyspecjalizowaną kadrę, która fachowo doradzi najlepsze rozwiązanie. Dysponując szeroką gamą produktów oraz oferując możliwość sprawdzenia materaca w domu staramy się w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania. 

Bogata wiedza o materacach i współpraca z renomowanymi producentami, daje nam możliwość zaoferowania  wszystkiego, co związane jest ze zdrowym, spokojnym i komfortowym snem.

Wspólpracujemy z liczącymi się producentami materacy , stelaży , łóżek oraz akcesorii w  kraju m.in. 

Merita, Hilding, Sembella.

Znana maksyma mówi "reklama dźwignią handlu". Dla nas natomiast  „zadowolony Klient to najlepsza reklama dla firmy i satysfakcja dla sprzedawcy”.


                
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, 
nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego
*Dotyczy wybranych modeli materacy